25.04.2019 | 12:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Dekorace místa svatebního obřadu

Nedílnou součástí svatební květinové výzdoby je dekorace místa svatebního obřadu. Mezi nejčastější prostory k uzavření manželského slibu patří historické objekty – hrady, zámky, sakrální stavby.
Zatímco při výzdobě místa svatebního obřadu konaném pod širým nebem nejste tak svazovány okolním prostředím, při dekoraci vnitřních prostor církevních staveb nebo zámeckých a hradních objektů musíte respektovat daný architektonický sloh, ve kterém jsou postaveny. Stylově i barevně by výzdoba měla vždy harmonizovat s daným interiérem.

Dekorace použité pro výzdobu místa svatebního obřadu jsou často koncipovány tak, aby je bylo možno následně použít nebo se staly součástí například výzdoby místa konání svatební hostiny, rautového stolu, novomanželského apartmá atd. Výběru rostlinného materiálu, preciznímu provedení a stabilitě dekorací, by jste v těchto případech měli věnovat zvýšenou pozornost. Pro jejich zhotovení můžete využít pestré nabídky floristických pomůcek firmy OASIS®, kterou v české a slovenské republice zastupuje firma Florasis s. r. o. Na následujících stránkách vám přináší ukázky svatební výzdoby interiéru venkovské kaple. Pracovně i časově nenáročné dekorace jsou nejenom finančně dostupné, ale i snadno přenosné. Lze je tak podle potřeby použít k dekoraci konkrétního místa/prostoru v průběhu celého svatebního dne.

Fotografie inspirativních dekorací naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika č. 3/2019.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down