31.03.2020 | 04:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Vyjádření společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a. s. k situaci COVID-19

Společnost Výstaviště Flora Olomouc, a. s,. postupuje v souladu s aktuálními platnými nařízeními Bezpečnostní rady státu v souvislosti s šířením onemocnění COVID-19. Vzhledem k vývoji situace i přetrvávajícímu krizovému stavu jsme se rozhodli zrušit všechny akce v měsíci březnu a dubnu.

Konání akcí v květnu a dalších měsících bude záviset na vývoji pandemie COVID-19 a na bezpečnostních opatřeních, která nařizuje Bezpečnostní rada ČR.

Toto rozhodnutí se tak týká zejména velice populární jarní výstavy Flora Olomouc, která se měla uskutečnit 23.–26. 4. 2020. Je to poprvé v šedesátileté historii existence výstav Flora Olomouc, kdy toto oblíbené vítání jara neproběhne.
O to více se věnujeme přípravám letní výstavy Flora Olomouc, konané 20.–23. 8. 2020, a podzimní výstavy Flora Olomouc – Hortikomplex, konané v termínu 1.–4. října 2020, abychom návštěvníkům poskytli maximálně krásný zážitek.

Návštěvníkům, kteří si již zakoupili online vstupenku na jarní výstavu Flora Olomouc, bude částka automaticky vrácena v plné výši na jejich platební kartu do 3–5 dnů.

Akce, u kterých není pořadatelem Výstaviště Flora Olomouc, a. s., ale probíhají v prostorách Výstaviště Flora, budou do konce dubna 2020 také zrušeny. Aktuální informace o těchto akcích naleznete na webových stránkách organizátorů.

V důsledku nařízení Bezpečností rady státu uzavíráme do odvolání také Sbírkové skleníky, Botanickou zahradu a rozárium. Parky jsou nadále určeny k průchodu a krátkodobému pobytu, ne však ke shromažďování se a dlouhodobějšímu pobývání zde.

Další postup Výstaviště Flora Olomouc, a. s., bude záležet na vývoji situace a budeme Vás aktuálně informovat.

Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.*

Zdroj: oficiální stránky Výstaviště Flora Olomouc

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down