22.09.2021 | 08:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Visegrad Oasis cup 2021

Už dnes se koná v Piešťanech 2. ročník Visegrad cupu, ve kterém se utkají špičkoví floristé z České republiky, Slovenska, Polska a Maďarska. Akci spolupořádá Polská floristická asociace, Svaz květinářů a floristů ČR, Slovenská Asociácia květinárov a floristov a Asociace maďarských květinářů a obchodníků s květinami sociace květinářů.

Během jednoho soutěžního dne budou moci účastníci porovnat svoje dovednosti, řemeslnou zručnost a kreativitu. Čekají na ně tři úkoly, jejichž přesné zadání je tajné – detailní znění se dozvědí až těsně před zahájením
soutěže. Česká strana pro soutěžící připravila úkol s názvem Srdce pro Václava Havla. Nákup květinového materiálu laskavě finančně podpořil a záštitu převzal ministr zemědělství ČR Miroslav Toman. Polský úkol nese název Harmonie v rozmanitosti, na jehož zhotovení je vymezen čas 120 minut. Poslední úkol pod taktovkou Maďarů nese název Svět Visegradu – barevný podzim. Soutěž už má své hodnotitele, kteří se soustředí na estetické kvality vzniklých děl. Jsou jimi: Simon Ogrizek, předseda organizace Florint, Filomena Brics z Rumunska a Grasile Kiissa z Estonska. V technické komisi, která hodnotí technické provedení a inovace, zasednou Michal Haut, Milota Murčová a Janka Vargová ze Slovenska.
Za Českou stranu se soutěžního klání zúčastní zkušení floristé Viola Zeithamlová, Milan Dopita a Tomáš Hakl.*

Zdroj: SKF ČR

Napsat komentář

Napsat komentář

Komentáře k článku

  1. Tak to mě moc mrzí, že jsem to letos prošvihla... Snad se bude taková akce konat i příští rok. Já sama miluji vázat květiny. Mám floristický kurz, ale zatím vážu květiny jen pro rodinu a přátele. Nedávno jsem si ale uvázala kytičku sama pro sebe a koupila si na ní krásnou vázu přes tento web: https://slevovykupon.net/. Teď mi dělá radost v obýváku a každý, kdo ke mně zatím přišel na návštěvu mi jí chválil.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down