Přijďte na Otvírání jara 2015

Včera byla na tiskové konferenci představena nová floristická soutěž Otvírání jara 2015, která se bude konat v rámci veletrhu For Garden v pražských Letňanech 19.-23. 3.

Konference se zúčastnili iniciátor akce Pavel Hruška - majitel společnosti Hruška Design, za společnost ABF a. s. ředitelka obchodní skupiny Ing. arch. Maria Wohlrabová a Ing. Jiří Horák za Svaz květinářů a floristů ČR. Akci také podpoří známé osobnosti z řad umělců. Na tiskovou konferenci zavítali čestní hosté Urušula Kluková, Pavlína Senič, Vlastimil Harapes a Petr Kutheil.

Cílem soutěže je propagace floristického a zahradnického oboru nejen na profesionálním poli, ale přiblížit jej také široké veřejnosti. Proto padla volba na veletrh For Garden, jenž patří mezi laickou veřejností k nejnavštěvovanějším. Během všech dnů konání veletrhu si mohou i sami návštěvníci vyzkoušet aranžování květin a neformálně si popovídat o floristice s předními českými floristy. Exhibice předních českých floristů bude probíhat po všechny dny konání veletrhu a se svým vystoupením nebude chybět ani mistryně floristka ČR 2014 Ing. Klára Francová Vavříková.

Samotné klání proběhne 20. 3., přesto je i po další dny připraven bohatý doprovodný program s přislíbenou účastí osobností showbysnysu. Do Letňan zavítá například zpěvačka Petra Janů, sopranistka Pavlína Senič, taneční mistr, herec, zpěvák pedagog Vlastimil Harapes či zpěvák a herec Richard Tesařík a mnoho dalších.

Organizátoři akce nezapomínají ani na pomoc potřebným, a proto v neděli 22. 3. proběhne dražba floristických děl ve prospěch konkrétních organizací.*

Reportáž ze soutěže pro vás připravíme do aktuálního čísla po termínu jejího konání.

Napsat kometář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down