07.11.2022 | 08:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Vánoční For Decor & Home

Podzimní etapa mezinárodního kontraktačního veletrhu dekorací a dárků For Decor & Home se nesla zejména v duchu nadcházejících Vánoc. Floristé se seznámili s nabídkou velkoobchodů a mohli se s dostatečným předstihem připravit na nadcházející sváteční sezónu.

Stálicí mezi vystavovateli je společnost Flor Service Trade, s. r. o., z Moravan u Kyjova. V pražských Letňanech na velkorysé ploše představila širokou nabídku sušiny, která zejména díky své trvanlivosti hraje prim ve vánočních dekoracích. Firma se svými kvalitními produkty a nabídkou čítající více než 10 000 položek řadí mezi stěžejní dodavatele sušiny u nás. Vánočním produktům dominovaly zejména jedlové korpusy věnců o průměrech od 20 až po 80 centimetrů. Kvalitní dánská chvoj Abies Nordmandiana si udrží vysoký dekorativní standard řadu týdnů.

Expozice společností Klia CZ s. r. o. a Vonekl s. r. o. nabídla vánoční kolekce pro vyznavače klasiky i soudobých trendů. Od osvědčené červené přes jemné odstíny pastelových barev až po decentní bílou. V materiálech vsadily na přírodniny, dřevo i pleteniny.

Na výstavní ploše společnosti Storge s. r. o. návštěvníci prošli z pestrého podzimu plného teplých barev do chladivé třpytivé zimy. Citlivě sestavený koncept umožnil nahlédnout do letošní vánoční nabídky. Stěžejním cílem bylo vytvořit vzdušný, útulný a přehledný prostor, ve kterém se lze snadno zorientovat.

TEXT A FOTO Daniela Urešová

Celý text spolu s dalšími inspirativními fotografiemi naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika 6/2022.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down