16.01.2018 | 12:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Sváteční výzdoba komerčních prostor

Pravidelné předváděcí akce velkoobchodu Canea, které se konají vždy na jaře a na podzim jsou zárukou inspirace od floristických špiček.

Podzimně a vánočně laděná akce pod taktovkou Moniky Wilgocké, Hany Kindelmanové Šebestové a Tomasze Maxe Kuczyńského zaplnila prostory velkoobchodu do posledního centimetru. Přinášíme vám ukázku rozměrných trvanlivých aranžmá s tematikou Vánoc, jež najdou své uplatnění zejména v komerčních prostorách.

TEXT A FOTO Daniela Urešová

Celý text spolu s dalšími inspirativními fotografiemi naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika 6/2017

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2025 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down
Floristika – web plný inspirace pro floristy a květináře
Přehled ochrany osobních údajů

Tyto webové stránky používají soubory cookies, abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelský zážitek. Informace o souborech cookie se ukládají ve vašem prohlížeči a plní funkce, jako je rozpoznání, když se na naše webové stránky vrátíte, a pomáhají našemu týmu pochopit, které části webových stránek považujete za nejzajímavější a nejužitečnější.