18.06.2021 | 04:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Svatba v přírodním duchu

Letní měsíce jsou nejčastější volbou snoubenců pro jejich svatební den. Vše je v plném květu a příslib teplých slunečních dní spolu s romantikou letních nocí vybízí k uspořádání oslavy jednoho z nejdůležitějších životních mezníků. Dokonce i v současné době spojené s mnoha omezeními vkládají naději na možné setkání s příbuznými a nejbližšími přáteli v rámci venkovních oslav.

Svatební dekorace s nádechem boho stylu vytvořila floristka Vlasta Sekyrková. Důmyslně propojila přírodní charakter místa obřadu i následné hostiny. Využila přírodní materiály navazující na interiér a citlivě je zkombinovala s kulturními květinami. Její pojetí inspirované boho kyticemi si drží kvalitní a řemeslně provedenou floristickou práci s důrazem na techniku. Uvolněné a rozevláté, přesto s konceptem a jasně definovaným tvarem. Barevné ladění v tradičních jemných barvách růžové a bílé působí nenásilně, přesto jej nelze přehlédnout. Stěžejním materiálem byly květy Rosa a Eustoma, doplněné o sezóně aktuální Astrantia, s doplňkovými Chrysanthemum, Gypsophila, zelený akcent dodaly přirozeně zbarvené části květin a výhony Eucalyptus.

Celý text článku spolu s mnoha dalšími inspirativními fotografiemi naleznete v tištěné verzi časopisu Profi Florista 3/2021

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down