30.10.2023 | 04:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Podzimní For decor & home          

Mezinárodní kontraktační veletrh dekorací a dárků For decor & home proběhl na výstavišti PVA již po patnácté. Podzimní etapě vždy vévodí vánoční nabídka, která je doplněna o tematické podzimní dekorace.

Výstavní plochu, která čítala 5500 m2, zaplavila nabídka šedesáti vystavovatelů ze čtyř států. Ústředním tématem byla kompletní nabídka dekorací pro nadcházející vánoční sezónu, která jak všichni floristé vědí, začíná s předstihem. O trendy i klasiku nebyla nouze, mnozí vystavovatelé se evidentně inspirovali již na počátku roku na zahraničních veletrzích. A tak se i na českém trhu objevují letošní novinky.

Ve většině expozic vévodila bílá barva s odstíny Champagne. Ta byla v jednotlivých kolekcích doplněna pastelovými, zejména růžovou a mentolovou. Nechyběly ani dekorace v temných barvách šedé, antracitové a černé, které si u zákazníků vydobyly své pevné místo. Nestárnoucí kombinace červené a zelené si u milovníků tradic drží pevnou pozici. Tendence tíhnutí k přírodě se odrážela v kolekcích se zemitými odstíny v kombinaci s bílou.

Celý text článku s mnoha inspirativními fotografiemi naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika 6/2023*

TEXT A FOTO Daniela Urešová

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down