15.04.2019 | 12:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Mystery shopping Klatovy

Cílem rubriky Mystery shopping je mapování úrovně floristických služeb a kultury prodeje květin. Touto cestou bychom rádi upozornili jak na pozitivní, tak negativní jevy v nabídce běžným zákazníkům, kteří těchto služeb využívají.
V rámci průzkumu se hodnotí vždy dvě práce anonymně pořízené v náhodně vybraném městě, které poté nezávislí floristé profesionálně zhodnotí po stránce technické a estetické.
Detailnější informace o postupu pořízení prací a jejich hodnocení naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika 1/2013.

Zadání

Jarní osázení truhlíku s požadavkem, aby výsadba působila dekorativně až do velikonočních svátků. Cenová hladina 600–700 Kč. Objednávka byla provedena telefonicky, tři dny před samotným nákupem.

 

 

Město: Klatovy

Lokalita: okrajová část města

Datum a čas nákupu: pondělí 8. 4. 2019, 13:00 hod.

Skladba sortimentu: 25 % hrnkové a sezónní rostliny, 10 % řezané květiny, 20 % dekorativní a dárkové předměty, 20 % zahradnické potřeby, 25 % krmivo pro domácí zvířata .

Celkový dojem z obchodu: Venkovní plocha před obchodem je využita pouze k vystavení CC vozíků s aktuální nabídkou sezónních rostlin. Přestože velkoplošné prosklené výlohy skýtají široký potenciál k zaujmutí pozornosti kolemjdoucích, zde jsou pouze využity k umístění umělých květin.

 

Celý text článku, včetně fotografií, naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika č. 3/2019.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down