20.06.2024 | 10:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Květinový festival v Minieurolandu Kladsko v Polsku

Park miniatur Minieuroland Kladsko Vás tímto srdečně zve na letošní Květinový festival. Devátý ročník festivalu bude oficiálně zahájen v neděli 7. července 2024 a přinese návštěvníkům mnoho novinek včetně dobře známé, všemi obdivované atrakce Zahrada lásky.

Při této příležitosti je připraveno ještě více malebných zákoutí, které Vás přenesou do magického světa květin a připraví Vám nezapomenutelné chvilky strávené v pestrobarevné květinové zahradě.

Letošní Festival je již 9. ročníkem v řadě. Letos prvně proběhne soutěž floristů, kdy přímo před očima návštěvníků budou mít za úkol na místě vytvořit floristické módní aranžmá květinových modelů, které nakonec představí při výstavě ,,Fashion Flower Week“.

Na své si zajisté přijdete jako milovníci květin na několika kilometrech barevného parku, jenž působí na všechny smysly. Je doplněn o oázy odpočinku, kde si naplno budete moci vychutnat místní atmosféru.

Celý den bude plný atrakcí, soutěží o ceny a zážitky, které osloví všechny smysly. Přesvědčíte se, že v Minieurolandu je rozmanitá a živá příroda se svou různorodostí na dosah ruky.

Zdroj: SKF ČR, Minieuroland*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down