10.01.2018 | 12:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Jasný koncept pro maximální efekt

Tematická výzdoba interiéru nemusí být založena pouze na nákladných komponentech. Základním předpokladem esteticky vyvážené dekorace je především jasný koncept, který vnese do vyzdobeného interiéru pohodu, lidé se v něm cítí dobře a vše je v souladu s daným prostředím.

Jakým způsobem sladit vánoční výzdobu interiéru, jak docílit maximálního efektu při efektivním hospodaření s časem při výrobě aranžmá, využití především méně nákladných materiálů – to byla hlavní témata vánoční předváděcí show ve společnosti Klia CZ.

TEXT A FOTO Daniela Urešová

 Celý text spolu s dalšími inspirativními fotografiemi naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika 6/2017

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2025 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down
Floristika – web plný inspirace pro floristy a květináře
Přehled ochrany osobních údajů

Tyto webové stránky používají soubory cookies, abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelský zážitek. Informace o souborech cookie se ukládají ve vašem prohlížeči a plní funkce, jako je rozpoznání, když se na naše webové stránky vrátíte, a pomáhají našemu týmu pochopit, které části webových stránek považujete za nejzajímavější a nejužitečnější.