22.07.2019 | 07:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

FOR DECOR & HOME – podzim 2019

ODBORNÝ VELETRH DEKORACÍ A DÁRKŮ
PVA EXPO PRAHA – LETŇANY, 5. – 7. září

Jediná specializovaná akce v daném oboru v České republice nabídne  v rámci letošního podzimního  ročníku především předvánoční kontrakty pro obchodníky a inspiraci pro odborníky. Veletrh dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží je však  i vyhledávaným cílem milovníků dekorování a floristiky, neboť velkolepé expozice poskytují nevšední estetický zážitek a doprovodné programy obohacují  návštěvníky svými  tvůrčími nápady.

FOR DECOR & HOME se představí na začátku září ve dvou výstavních halách letňanského výstaviště, doprovodnému programu bude patřit  Vstupní hala I, kde se opět  rozzáří profesionální výstava VÁNOČNÍ TRENDY.  Nejvýznamnější čeští floristé přenesou světové trendy také do Prahy  a  umělecky ztvární období  Vánoc ve čtyřech výstavních kójích.  Příjemným zpestřením veletržního dění budou  také souběžné akce. Mezinárodní veletrh HODINY a KLENOTY se představí letos poprvé v Letňanech a svou oborovou návazností na sortiment dárků vhodně rozšíří dané portfolio. Halu 1 obsadí mezinárodní veletrh SBĚRATEL, orientovaný na obor filatelie.  Plně obsazený výstavní areál je  příznivým faktorem pro všechny zúčastněné subjekty i návštěvníky.

Široký sortiment  veletrhu FOR DECOR & HOME  bude prezentován přímo výrobci, velkoobchody, exkluzivními dovozci i rodinnými manufakturami. Výstavní plocha v hale 3 je již  zcela rezervována a renomovaní vystavovatelé chystají reprezentativní expozice plné  novinek a svých firemních  kolekcí v duchu Vánoc. Centrální hala 2 bude věnována jak vánoční tématice, tak celoročním a zahradním dekoracím, kuchyňským designovým doplňkům i populárnímu dárkovému zboží. Obchodníci a odborníci naleznou pod jednou střechou širokou škálu originálních výrobků  nejrůznějších  stylů i kvalitní zázemí pro uzavírání kontraktů.  Mohou porovnat nabídku mnoha velkoobchodů a získat nové dodavatele. Také pro vystavovatele je účast na akci velmi přínosná. Již tradičně  uzavírají mnoho  vánočních  i celoročních    kontraktů  a  profesionálním přístupem prohlubují   prestiž i dobré renomé své  firmy. FOR DECOR & HOME je zárukou kvalitní prezentace a vysoké návštěvnosti obchodníků i odborníků. Je to důležité  setkání  všech zainteresovaných subjektů na obchodní bázi.  Pro zájemce o aktivní účast  jsou připraveny nejrůznější formy, jak propagovat své výrobky nebo služby. Návštěvníci mohou využít k návštěvě veletrhu přiloženou volnou vstupenku.  Kontakty  a detaily akce naleznete na www.fordecor.cz

 

veletržní správa ABF

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down