13.10.2021 | 04:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Dita a Petr

Podzimní svatby ještě stále čekají na větší příliv příznivců. Významným faktorem, který je upozaďuje, je zejména počasí. Ale přiznejme si, déšť ani chlad nemohou konkurovat vřelé lásce. Oproti horkému létu nabízí podzim příjemnější klima a všechny své dary.

Dita a Petr vsadili na všechny krásy podzimu a o magickém datu 10. 10. 2020 si řekli své Ano. Jemným krajkovým šatům nevěsty s kožešinovou pelerínou akcentovaly něžné květiny v přízdobě do vlasů a pestrá kytice teplých barev. Stejná skladba květin byla použita na ženichovu korsáž. Výzdoba interiéru dokreslovala podzimní atmosféru použitím plodů, okrasných dýní a barevným laděním v odstínech červené, vínové, pudrové, měděné a hnědé, v kontrastu se žlutou a jemnou bílou. V aranžmá bylo využito také směru růstu rostlin. Středovou linii slavnostní tabule tvořily výhony Hedera, slavobráně dominovala výrazná květenství Amaranthus. Objevte s námi kouzlo podzimní svatby, jejíž atmosféru zachytila Anett Photography (FB Anett Photography, @anett_photographyy).

Celý text spolu s dalšími inspirativními fotografiemi naleznete v tištěné verzi časopisu Profi Florista 5/2021.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Komentáře k článku

  1. Ahoj, já teď byla na krásné svatbě. Konala se na Moravě, někdy v půlce září. Naštěstí vychytali pěkné počasí! <3 Pro jistotu měli připravené stany, které prý sehnali na tomto webu: https://www.naturehikecz.cz/. Sice byly ty stany pěkné, ale všichni jsme byli rádi, že jsme je nemuseli použít! 🙂 Letos mám jít ještě na jednu svatbu v zimě, tak jsem na to zvědavá!

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down