Dekorace pro družičku

Důležitou součástí svatebního obřadu jsou kromě nevěsty a ženicha také družičky. Dokonale sladěné šaty ve spojení s květinami vykouzlí nádhernou atmosféru. A nemusí jít pokaždé o nákladnou variantu. V rámci celkového rozpočtu lze za zlomek ceny vytvořit efektní šperky.

Květinová dekorace pro doprovod nevěsty je populární alternativou kytic. Výhodou čelenek a náramků jsou volné ruce družiček, které tak mohou lépe plnit svou roli asistentek nevěsty během obřadu.

Současná nabídka technického materiálu nabízí řadu pomocných komponentů, které floristům zjednoduší práci. Navíc šperky v podobě čelenky nebo náramku nejsou náročné na materiál. Lze využít zbytkové květiny a zeleň použité v kytici pro nevěstu, což významně sníží náklady. Volbou stejných druhů květin propojíme kytici nevěsty a dekorace se šperky v jednotný celek, který bude na fotografiích působit velice hezky a profesionálně. 

Postupovku výroby dekorace pro družičku jsme připravili společně s floristkou Vlastou Sekyrkovou a společností Storge s.r.o.

Celý text článku s mnoha inspirativními fotografiemi naleznete v tištěné nebo elektronické verzi časopisu Floristika 3/2024

TEXT A FOTO Daniela Urešová

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down