27.05.2008 | 11:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Svatební den na Dobříši

Dne 25. května proběhl na dobříšském zámku velmi oblíbený Svatební den. Jeho hlavní pořadatelka Martina Krátká, majitelka květinářství Letizia, věnuje jeho přípravě mnoho času a výsledek opravdu stojí za to. Loňský ročník přivítal kolem 2000 návštěvníků a letošní návštěvnost byla podle všech informací obdobná. A to i díky krásnému počasí. Hlavním lákadlem však byla přehlídka svatebních květinových aranžmá v krásném prostředí.

Dopolední program přivítal na zámku opravdové profesionály – Honzu Komzáka, Petra Matušku, Honzu Karneta a Hanku Šebestovou, kteří předvedli účastníkům odborného semináře vedle vazby svatebních kytic, korsáží, květinových šperků do vlasů, i tvorbu prostorových dekorací či dárkovou kytici k příležitosti svatby.
Odpolední program byl určen především pro širokou veřejnost. Své umění při tvorbě slavnostních účesů předvedli přímo na podiu kadeřníci vlasového studia Kadus. Již jmenovaní floristé předvedli zdobení svatebních aut.
Vrcholem dne však byla přehlídka svatebních šatů a vytvořených kytic a následná dražba svatebních kytic, jejíž výtěžek putoval na dobročinné účely.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down