Rozšiřte letošní nabídku dušičkových dekorací o nevšední aranžmá. Kromě klasických věnců či vypichovaných košů a žardinek nabídněte svým zákazníkům dekorace v neotřelém a nápaditém provedení – ve tvaru slzy, kapky či trojúhelníku odkazující na křesťanskou symboliku.

Kapka je asociována s kapkami krve Ježíše Krista, kterou prolil pro vykoupení lidstva, patří k symbolům odkazující na téma hranice mezi životem a smrtí, spásou a zatracením. Slzy jsou spojovány s Pannou Marii, která s pláčem doprovázela svého syna, Ježíše Krista, na Kalvárii. Trojúhelníkový tvar odkazuje na Svatou trojici, často ve spojení s Božím okem. Pro tvorbu dekorací v těchto symbolických tvarech můžete využít široké nabídky tvarovek s aranžovací hmotou na dřevěném základu značky Oasis zastupující na českém a slovenském trhu firma Florasis. Pro inspiraci, jak s těmito produkty pracovat, vám přinášíme ukázku několika snadno zhotovitelných dekorací určených k přízdobě náhrobků ku příležitosti svátku Památky zesnulých.

Inspirativní ukázky dekorací naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika číslo 5/2020.

 

Žlutá je barvou slunce, svěžesti a dobré nálady, přirozeně je tak barvou léta. Svojí pozitivní energií rozzáří každý prostor, vnese do něj náboj optimismu, hravosti a veselí.

Květinové dekorace laděné do žlutých odstínů snadno navodí bezstarostnou atmosféru letních prázdnin a dovolených jak v bytovém, tak i komerčním interiéru. Ať už na recepčním pultu, svatební tabuli či piknikové dece, všude vykouzlí i pouhý jeden žlutý květ slunečnice úsměv na tváři. Další předností žluté barvy je, že se dobře kombinuje s ostatními barvami. Nejlépe však vynikne ve společnosti zelené a bílé. V této kombinaci jsou prezentovány i vypichované letní dekorace zhotovené za použití OASIS® stolních misek s aranžovací hmotu. V nabídce sortimentu firmy Florasis jsou k dostání v několika velikostech a tvarech.

Ukázku květinových dekorací pro letní období naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika č. 4/2020.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2021 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down